Artikelnummer | 1028425 |
Kleur | - |
Eenheid | st |
Maat | 60x180x9cm |
Merk | Gard & Care |
Prijs per st | 114,00 |
Gewicht per eenheid (st) | 160 Kg |
Stuks per eenheid (st) | 1 |
Verpakkingslengte | 600 |
Verpakkingsbreedte | 90 |
Verpakkingshoogte | 1.8 |
Aanverwante artikelen
Steenschutting m50 paal 90x90 - maas 50x50 - 60x180x9cm
Kleuren kunnen afwijken van de weergave op een scherm.
Wij raden u aan om de producten in onze showtuin te komen bekijken.
Product omschrijving
• Uniek product
• Neemt weinig ruimte in beslag, slechts 90mm dik
• Schutting wordt kant en klaar geleverd
• Veel privacy: weinig doorkijk
• Gemakkelijk te plaatsen en te vullen
• Robuuste uitstraling
• Afmetingen zijn altijd: Lengte x Hoogte x Dikte
• Let op, palen niet inbegrepen.
Materiaal
Onze steenschutting wordt gemaakt van panelen met een maaswijdte van 50x50mm. De steenschuttingen worden gemaakt in Valkenswaard en alle gebruikte materialen komen uit Europa. Tevens maken we onze schuttingen met tussenschotten, dit voor een strak en mooi resultaat zonder kans op bol staan! Klik op de volgende link voor meer technische informatie over de steenschutting.
Schutting
De steenschutting is speciaal gemaakt voor houten palen van 90x90mm, vaak in combinatie met een houten of composiet schutting. De steenschutting schuif je over de houten palen en heeft geen extra bevestigingsmateriaal nodig. (palen niet inbegrepen).
Vulling
De steenschutting vullen kan met breuksteen met de afmeting 40-80mm tot 60-90mm. Wij hebben de volgende soorten breuksteen in ons assortiment: Ardenner zwart, Basalt, Grauwacke of Hortistone. Uiteraard ben je vrij om de steenschutting naar wens te vullen.
Plaatsen
Een steenschutting is gemakkelijk zelf te plaatsen, raadpleeg van te voren wel even onze Handleiding over de Steenschuttingen. Een stoepband of tegels is voldoende qua fundering.
Minder wind- en geluidsoverlast
Een steenschutting reduceert geluidsoverlast. Daarnaast heb je met een schutting gegarandeerd minder overlast van de wind.
Extra informatie
Draaddikte 4mm
Maaswijdte Maas 50x50mm
Materiaal Staal
Vulling Ardenner Zwart 40-80mm, Basalt 50-80mm, Grauwacke 60-90mm, Hortistone 50-80mm
Coating Zink Aluminium coating van 350gr/m2
MAATWERK MOGELIJK - VRAAG VRIJBLIJVEND UW OFFERTE AAN VOOR EEN STEENSCHUTTING OP MAAT