menu
  • Uw winkelwagen is leeg
Prijs
Soort
Behandeling
Afwerking
Kleurgroep
Afmeting
  • + Toon meer
  • - Toon minder
Dikte
Geschikt voor oprit
Betontegels en Specials

Betontegels en Specials

Betontegels worden gebruikt ter verharding van terrassen en opritten. Door de gladde bovenzijde van de tegels gaan zij extra lang mee en slijten ze nauwelijks. De tegels kunnen niet alleen buiten gebruikt worden, maar ook u een vloer in een een schuurtje of een tuinhuis nodig heeft zijn betonnen tegels de uitkomst. De tegels zijn functioneel, simpel en strak en geven uw pad een strak en stijlvol uiterlijk. 

Betontegels met en zonder facet

De betontegels zijn verkrijgbaar met en zonder facet. Betonnen tegels met facet hebben hierdoor een wat klassiekere, luxere uitstraling, terwijl de tegels zonder facet zeer modern en strak ogen.

Bij Van den Broek Bestratingen in Sprundel (nabij Roosendaal en Breda) vindt u een groot assortiment van verschillende soorten sierbestrating: van getrommelde bestrating tot strakke tegels zoals de betontegels met en zonder facet.

Onze medewerkers geven u graag meer informatie en advies over de verschillende soorten sierbestrating in ons assortiment.

Aanleg van uw bestrating is ook mogelijk, wij werken met zeer ervaren stratenmakers die het vak sierbestrating tot in de puntjes beheersen. Kom langs in onze showtuin, maak een keuze voor uw sierbestrating, vraag vrijblijvend een offerte voor de levering en/of aanleg van uw bestrating.

 

Tuintegel 50x50x4cm GF grijs

Betontegels, stoeptegels ofwel trottoirtegels zijn de meest voorkomende bestrating in voetgangersgebieden. Betontegels worden toegepast op trottoirs, fietspaden, schoolpleinen, winkelcentra en woonerven. Betontegels zijn niet meer weg te denken uit ons straatbeeld. Onze KOMO-betontegels worden om die reden in vele maten duurzaam vervaardigd. Ze passen in elke project door een tijdloze uitstraling.

Uitstekende eigenschappen van onze betontegels zijn:
• Standaard afmetingen, zeer maatvast
• Eenvoudig te combineren (halve en hele tegels)
• Hoge slijtvastheid

Assortiment:
• Diverse kleuren beschikbaar (grijs/rood/zwart)
• Machinale verwerking mogelijk
 

Kwaliteit:
• Betontegels van Excluton worden met KOMO-certificaat geleverd
• Betontegels van Excluton zijn vorstbestendig, duurzaam en onderhoudsvriendelijk
• Betontegels van Excluton worden volgens het Cradle to Cradle principe geproduceerd

 

Verpakt per:

7 per m²

€ 24,95 per m² € 20,62 ex BTW
Aantal per m²

gerelateerde_artikelen

  • 18000 - Zand en Grond

    Straatzand 0,5 m3 | mini BigBag

    € 37,50 per st € 30,99 ex btw
  • 02080 - Betontegels en Specials

    Tuintegel 50x50x5cm Grijs mini facet

    € 23,25 per m² € 19,21 ex btw
  • 02080 - Betontegels en Specials

    Betontegel met facet 40x60x5cm Grijs

    € 25,95 per m² € 21,45 ex btw
  • 19999 - Doek

    Worteldoek 100 x 1.00 m1

    € 1,25 per m2 € 1,03 ex btw
Geen resultaten gevonden

Van den Broek's Keuze

Laatst bekeken producten